WIDEO Z WESELA

Cenimy sobie prywatność naszych Klientów 🙂 Dlatego na stronie mamy umieszczone jedynie niektóre foto/wideo z ostatnich lat naszej pracy. Jeżeli wolisz zachować materiał dla siebie uszanujemy to!

Ślub i wesele to niepowtarzalne chwile, których nie da się powtórzyć. Dlatego tak ważne jest ich uwiecznienie. Oferujemy Państwu zarówno teledysk z wesela,
jak i długi film – a wszystko to dostosowane do Państwa oczekiwań i potrzeb! Nasze materiały są nowoczesne, czasem z pierwiastkiem tradycji i romantyzmu 🙂
Zwykle nagrywamy od przygotowań do ślubu, do końca oczepin. Czasem również i na poprawinach.
Poniżej prezentujemy część naszych produkcji. Zapraszamy do oglądania przykładowych materiałów ze ślubów i wesel.

Przedstawiamy krótki trailer z wesela Kuby i Sylwii, którzy mieli własną wizję wideo i byli dość wymagającymi Klientami. Jednak udało nam się sprostać oczekiwaniom i byli w 100 % zadowoleni z efektu.


Ach co to był za ślub…
Ślub i wesele zaplanowane perfekcyjnie! Jakże mogło być inaczej gdy Panna Młoda pracuje w eventach 🙂
W wesele wplecione elementy z Marvela tworzyły wesele niepowtarzalnym, zobaczcie chociażby tort 🙂 Zdjęcia tego tortu przewijają się na forach ślubnych. Warto zobaczyć zarówno teledysk z wesela jak i dłuższy skrót z wesela i pleneru.


Marta i Tomek, to wspaniała i energiczna Para. Wiecznie uśmiechnięci, zakochani w sobie „po uszy” 🙂
Ich ślub to pełne zaskoczenie. Super zorganizowany ślub plenerowy z dodatkową grą aktorską Gości. Polecamy zobaczyć ! 🙂


Wianek we włosach, zwiewna sukienka – romantyczna para młoda, dzięki której powstał ten magiczny teledysk weselny.


Wspaniałe wesele w rustykalnym stylu. Puszki ciągnął się za samochodem, a na stołach królują słoneczniki.
Niepowtarzalne wesele, klimatyczne wideo ze ślubu.


Energiczna Para Młoda jakich mało. Sprawili, że wieczór był cudowny, pełen wzruszeń i śmiechu.
I tak powstało to ślubne wideo.


Prezentujemy przecudowny film ze ślubu w plenerze, pełen pięknych kolorów i wzruszeń. Wspaniała Para Młoda, zapatrzona w siebie na wzajem. Wspaniale przygotowali całe wesele. Goście byli zachwyceni, a sami Młodzi szczęśliwi.
Dzięki temu stworzyliśmy ten kolorowy film z wesela.


Karolina i Piotr, to Para połączona wielką miłością. Ta miłość, wspaniałe i stylowe wesele sprawiło, że mógł powstać taki film weselny.


Agnieszka i Łukasz to wiecznie uśmiechnięta Para Młoda. Zadowoleni z życia wspaniale bawili się na swoim weselu. Zaskakują życzliwością, pomysłowością i wdzięcznością.


Maja i Hubert to cudowna Para, zakochana w sobie. Mają słodką córeczkę i wspaniałą rodzinę. Nadal patrzą na siebie jak w dniu poznania. Mamy nadzieję, że w wideo ze ślubu udało nam się uchwycić tą miłość i świeżość 🙂

Komentarze są wyłączone.